Duyurular
- Ürdün'de düzenleyeceğimiz "Türk Kültürü ve Ticareti Geliştirme Haftası" tanıtım dosyasını incelemek için lütfen tıklayınız.
- HHB EXPO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şule Dayangaç TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Kokteyline katıldı.
- 06-08 Kasım 2018 tarihleri arasında Avusturya, Viyana’da gerçekleşen European Utility Week 2018 fuarına Gazbir-Gazmer derneği ile beraber organize ettiğimiz Türkiye Heyetimizle yer aldık.
- 06-08 Kasım 2018 tarihlerinde Viyana da gerçekleşecek olan European Utility Week Fuarına Türkiye’den HHB Expo tarafından heyetli katılım organize edilecektir.
- 24-26 Eylül 2018 tarihlerinde Umman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Oman Health Kongre ve Fuarına Türkiye’den HHB Expo tarafından heyetli katılım organize edilecektir.
- TÜSİAV tarafından organize edilen "Eğitimin Çınarları ve Eğitime Destek Verenler" Ödül Töreninde Ankara Üniversitesi Rektörü Sayın ...
- Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Arif Şayık ’ı TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ile makamında ziyaret ettik.
- 14-16 Kasım 2017 tarihlerinde Gran Via Venue, Barselona’da gerçekleşecek olan Smart City Expo’ya Türkiye’den milli katılım organize edilecektir.
- HHB Expo Yönetim Kurulu Başkanı Şule Dayangaç’ın açılış konuşması.
- 1-3 Mayıs 2017 tarihlerinde Umman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Umman Enerji&Su Fuar ve Konferansına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 9-11 Ekim 2017 tarihlerinde Umman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Umman Sağlık Fuar ve Konferansına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 3-5 Ekim 2017 tarihlerinde Amsterdam, The Netherlands’ de gerçekleşecek olan European Utility Week Fuarına Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- 30 Ocak-2 Şubat 2017 tarihlerinde San Diego Convention Center’ da gerçekleşecek olan Distributech Conference & Exhibition’a Türkiye’den HHB Expo tarafından milli katılım organize edilecektir.
- Termal ve Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Şule Dayangaç, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları (ASTOP) tarafından düzenlenen Dünya Gönüllüler Gününde ödül almıştır.